Bye bye...

5. června 2011 v 19:08 | Teea
...everybody. Zítra vyrážím na ŠvP s mojí úžasně crazy třídou. Samozřejmě nesmí chybět náš oblíbený řidič Karel :D. Nemám tušení jestli to přežiju ve zdraví, ale snad jo. Snad se nikdo neopije a nebudou se tam dít věci o kterých raději pomlčím. MOŽNÁ přibydou fotky až se vrátím, ale to vážně netuším a nechci nic slibovat. Každopádně jedeme do Krkonoš a celodeňák strávíme tím, že se budeme drápat na Sněžku. Vtipný je, že naše třída není nějak tělesně zdatná a minulou školu v přírodě nám pár lidí odpadlo už na pátým kilometru :D, no uvidíme. Ještě musím napsat, že jsem mezi nimy nebyla. Já která tenhle rok šla Praha-Prčice a pyšně se ukazuju se svojí vysloužile modrou botičkou za třicetpět km :D. Ale to už jsem daleko od tématu...
Hlavně jsem chtěla napsat, že tady prostě a jednoduše nebudu, páč tam prý není signál. Možná je, ale vážně slabej :-/.
Takže nemůžu sledovat moje oblíbené blogy, což se omlouvám, ale snad to potom doženu :-). Snad nepropásnu nějaký klí.čový okamžik v komixech :-/. Nerada se loučím, ale už zítra v 8.00 máme být nastoupený před školou a v 8.30 vyrážíme. Takže asi určitě žádný článek už nebude. Můžete mi přijít mávat ke škole :D. Mužu zkusit zapisovat si každý den a potom to jsem hezky napsat, ale pochybuju, že mi to vydrží dlouho :D. Tak vy se hlavně děcka beze mě kroťte, ať až přijedu na vás neslyšim samý stížnosti :D. Jo a hlavně se hlaste do PVSONMBCS (první velká soutěž o nejlepší modelku na blogu carzy smarties), tak to ne, to je moc dlouhý :D.
(S)Prostě se hlaště do soutěže ne pod tímto článkem, ale pod článkem který je pod tím článkem co je pod článkem s názvem Hele co mám nový =P :D :D.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Edianka Edianka | Web | 5. června 2011 v 20:24 | Reagovat

Ok, příjdu mávat :D Kde že to bydlíš? Jinak na Sněžku se chodíme drápat každoročně celá rodina s mojí uchvancancenou máti, která by bez "vzrůša" v přírodě nedala ani ránu. :D Takže si to pěkně užij, jdu si to tady pořádně přečíst:D

2 Lowiska Lowiska | Web | 7. června 2011 v 23:42 | Reagovat

No páni :D Drápat se na Sněžku, komu by se chtělo? Mě stačí Praděd a Lysá hora :D:D Tak se tam měj fajn a nepřiraz se někde. Snad toho moc na svých oblíbených blozích nepropásneš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama