Červenec 2011

SB aneb Jak to vlastně je

18. července 2011 v 21:36 | Teea
Protože si tady chci udělat pořádek ve spřátelených blozích, tak jsem začala přemýšlet. A pozor! To je u mě vzácné, tak si toho važte =oD. Protože v tom mám opravdu veliký zmatek, tak se mi prosím všichni kdo chce být mým SB napište sem. Do komentářů prosím napište to co vám napíšu později dole v článku ;o). Děkuju všem, kdo chce být mým Sb =o). A samozřejmě kdo se chce stát novým Sb, musí splňovat jenom jedno pravidlo =oD. Sice je to jenom jedno pravidlo, ale docela obtížné a důležité =). A to pravdidlo je: Váš blog se mi musí alespoň trošku líbit! Nemá přece smysl chodit na blog, který se mi nelíbí nebo mě dokonce nudí. Ještě bych chtěla dodat, že Sb (Spřátelený blog) je u mě to stejné jako Ob (Oblíbený blog), protože v tom mám maglajz už teĎ =oD. Takže pokud někdo vede jenom Ob, nebo naopak jenom Sb, jak se mi sem zapište úplně stejně jako ostatní =o). Potom se budu všem do komentářů psát jako O.a.S.B. - já vím, vypadá to poděkud divně, takžo kdo má nápady, jak by to mělo vypadat, tak honem s nimy sem, protože by se mi to vážně hodilo. Ale pokud by to byl opravdu veliký problém, že opravdu vedete jenom Ob (nebo opačně Sb), tak mi to do komentů napište zvlášť pod ty čtyři body =o).

Pokud se chceš stát mým SB:
Do komentů:
* Přezdívka
* Název blogu
* O čem máš blog
* Proč se chceš stát mým SB?
Pokud tě poprosím o to, stát se mým O.a.S.B (=oD) tak stačí vyplnit jenom:
* Přezdívka
* Název blogu
jestli chceš (+ máš Sb, nebo Ob)
*Kdo napíše, že se jim chce stát, tak se určitě dohodneme, jak bude naše "přátelství" fungovat. Rozhodně netrvám na tom, aby jste mě každý týden obíhaly a znali moje články nazpaměť =o). Takže je to jenom abych věděla, že tadyten blog někdo čte a abych tady ve světě blogaření měla nějaké ty spojence na které se můžu spolehnout, stejně jako se Vy můžete spolehnout na mě =o).
*Promiňte, že to musejí psát všichni, ale já v tom mám opravdu veliký zmatek =o(.

Pár vtipů

17. července 2011 v 22:50 | Teea
Dneska jsem vtipy trošku slabší, tak si to zpestříme tím, že dole v anketě bude KAŽDÝ hlasovat, který vtip je nejvtipnější =o).

Chuck Norris...

17. července 2011 v 22:47 | Teea
Když je Chuck Norris dlouho pod vodou, voda se začne topit.
Chuck Norris dokáže i předstírat, že prohrál.
Chuck Norris umí všechno, i prohrávat, když prohraje, nikdo jiný ale nevyhraje.
Chuck Norris umí vyvrtat díru do vody.
Chuck Norris byl na konci vesmíru.
Chuck Norris dokáže zavřít otáčivé dveře.
Chuck Norris vyleze na lano bez přírazu jednou rukou
Chuck Norris umí tleskat jednou rukou
Chuck Norris může driblovat ve fotbale
Chuck Norris musel přestat prát své prádlo v oceánu. Tsunami zabíjelo lidi.
Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.
Chuck Norris dokáže předběhnout svůj vlastní stín.
Metro je vlak, který se tak bojí Chuck Norrise, že se před ním raději schoval pod zem.
Chuck Norris zná poslední číslici čísla pí.
Chuck Norris vymyslel značku Konec kruhového objezdu.

SONM

16. července 2011 v 18:18 | Teea
Tak konečně je tady oficiálně oficiální start Soutěže o nejlepší modelku. Děkuji všem, co poslali fotky v termínu. Byli jste suprově spolehlivý - to se o mně říct nedá ;-(. Možná mě trošičku omlouvá, že je tohle moje první organizovaná soutěž. Snad se už nestane, že budete muset čekat tak dlouho, dala jsem si předsevzetí, že nebudu nic slibovat, ale kdyby jsem si ho nedala, tak vám řeknu (napíšu), že slibuju, že už se to nikdy nestane :-). Tak a teď jsem ještě chtěla napsat, že jediný soutěžící, který neposlal fotku je lauidless. Je možný, že jsi zapomněla, takže tě zatím nevyřazuju. Napiš, jestli se chceš přidat v druhém kole, nebo chceš vyřadit :-).


Jesti soutěžíš v téhle soutěži, tak si na blog můžeš dát tenhle obrázek + si můžeš psát o hlasy, komu chceš ;o). Ale nezvykej si na to, určitě bude alespoň jedno kolo anonymní :-).

Tak a teď přivítejte naše modelky. Prosím velký potlest, dámy a pánové =oD.
Ještě upozorňuju, že soutěžící měli modelku obléknout do jarního nebo letního modelu ;-).

ŠvP 2011 Krkonoše - Fotky

16. července 2011 v 17:17 | Teea |  Moje Názory a Nálady
Tak jsem vám slíbila nějaké ty fotky ze ŠvP v Krkonoších. Asi je budu přidávat postupně, protože je jich vážně hodně... Fotky budou jenom z přírody a MOŽNÁ, jenom opravdu MOŽNÁ budou nějaké se mnou a mojí třídou (+ sedmička a devítka =oD). Nechci tady totiž nějak odhalovat jejich totožnost, tak ještě uvidím =). Tak a teď opravdu jenom pár fotek:

Article...... after a long time

15. července 2011 v 2:50 | Teea |  Moje Názory a Nálady
Tak konečně jsem tady. Ne, že bych tady nebyla, ale konečně se můžu blogu pořádně věnovat :). Jak jsem psala, tak jsem od 22.6.-27.6. byla v Anglii, potom jsem od 28.6.-8.7. byla v Chorvatsku a nakonec jsem od 9.7.-(23.7.) byla na táboře. A proč mám napsaný konec tábora v závorce? No, tak za prvý protože 23. ještě nebylo a za druhý zkončil tak trošku dřív :(. Taková krátká, ale zajímavá historka to je :D. A teď jsem se přemluvila napsat ji sem :P :).
Takže dejme tomu, že se to teď selé odehrává na táboře. Každou noc tam pršelo a byly brozná hromy s bleskama :(. Docela jsem se bála, abych pravdu řekla. Blízko chatko-stanů (? :D) byla řeka a ta se jednoho krázného dne pěkně zvíšila. No, od té doby jsme měli zakázáno přibližovat se k ní - minimálně jsme od ní mohli být pět metrů. No, ale teď to hlavní. Stalo se to předevčírem. Ne, vlastně předpředevčírem. Bylo mi nějak špatně a myslela jsem, že mi praskne hlava. Tak jsem to řekla zdravotnici. Ta zjistila, že mám pěknou teplotu, a že by bylo nelepší, kdyby jsem jela domů aby se to nezhoršilo a abych náhodou nedostala angínu :-(. Byla jsem ráda, protože já a tábory se nemáme rádi. Ale zároveň jsem byla smutná, protože jsem tam poznalo spoustu nový úžasných lidiček :-/. Samozřejmě už jsou přidaný na FB =D. No, ale to "komický" jsem ještě nenapsala. Tak jsem se teda vrátila domů. Samozřejmě, ža zase pršelo. Nevím jestli stejně, nebo víc, protože pozorovat to z balkónu je něco jiného, než "přímý" styk, jaký jsme s bouřkou měli na táboře. Každopádně jsem doufala, že se to brzo uklidní. No a včera večer ve zprávách, mluví reporter o několika táborech, které museli být evakuovány a zrušely. Tak koukám a poslouchám a nejednou se na obrazovce objeví jeden z našich vedoucích a mluví o způsovené škodě a o tom, že tábor se ruší. Za ním pobíhá banda děcek a sklízí a uklízí tábor. Bylo to neskutečný, S těma lidma, jsem se jeden den viděla a druhý den byly v televizi a balili stany :(. Bylo mi opravdu smutno :/. Já se na ten tábor chtěla vrátit, až přestanu mít teplotu okolo 38° :(. No a to je celý krátký, ale zajímavý příběh o tom, jak mi zase něco nevyšlo =o(.