Article...... after a long time

15. července 2011 v 2:50 | Teea |  Moje Názory a Nálady
Tak konečně jsem tady. Ne, že bych tady nebyla, ale konečně se můžu blogu pořádně věnovat :). Jak jsem psala, tak jsem od 22.6.-27.6. byla v Anglii, potom jsem od 28.6.-8.7. byla v Chorvatsku a nakonec jsem od 9.7.-(23.7.) byla na táboře. A proč mám napsaný konec tábora v závorce? No, tak za prvý protože 23. ještě nebylo a za druhý zkončil tak trošku dřív :(. Taková krátká, ale zajímavá historka to je :D. A teď jsem se přemluvila napsat ji sem :P :).
Takže dejme tomu, že se to teď selé odehrává na táboře. Každou noc tam pršelo a byly brozná hromy s bleskama :(. Docela jsem se bála, abych pravdu řekla. Blízko chatko-stanů (? :D) byla řeka a ta se jednoho krázného dne pěkně zvíšila. No, od té doby jsme měli zakázáno přibližovat se k ní - minimálně jsme od ní mohli být pět metrů. No, ale teď to hlavní. Stalo se to předevčírem. Ne, vlastně předpředevčírem. Bylo mi nějak špatně a myslela jsem, že mi praskne hlava. Tak jsem to řekla zdravotnici. Ta zjistila, že mám pěknou teplotu, a že by bylo nelepší, kdyby jsem jela domů aby se to nezhoršilo a abych náhodou nedostala angínu :-(. Byla jsem ráda, protože já a tábory se nemáme rádi. Ale zároveň jsem byla smutná, protože jsem tam poznalo spoustu nový úžasných lidiček :-/. Samozřejmě už jsou přidaný na FB =D. No, ale to "komický" jsem ještě nenapsala. Tak jsem se teda vrátila domů. Samozřejmě, ža zase pršelo. Nevím jestli stejně, nebo víc, protože pozorovat to z balkónu je něco jiného, než "přímý" styk, jaký jsme s bouřkou měli na táboře. Každopádně jsem doufala, že se to brzo uklidní. No a včera večer ve zprávách, mluví reporter o několika táborech, které museli být evakuovány a zrušely. Tak koukám a poslouchám a nejednou se na obrazovce objeví jeden z našich vedoucích a mluví o způsovené škodě a o tom, že tábor se ruší. Za ním pobíhá banda děcek a sklízí a uklízí tábor. Bylo to neskutečný, S těma lidma, jsem se jeden den viděla a druhý den byly v televizi a balili stany :(. Bylo mi opravdu smutno :/. Já se na ten tábor chtěla vrátit, až přestanu mít teplotu okolo 38° :(. No a to je celý krátký, ale zajímavý příběh o tom, jak mi zase něco nevyšlo =o(.
Tak a tady máme opět seznam věcí, který bych chtěla ztihnou udělat do konce července:
☼ Podívám se na blogy, na které jsem teď neměla čas (SPLNĚNO)
☼ Konečně odstartuje SONM (SPLNĚNO)
☼ Dám jsem ten deník ze ŠvP v Krkonoších
☼ Dám jsem nějaké fotky ze ŠvP v Krkonoších
☼ Dám jsem nějaké fotky Agháty
☼ Zhodnotím věci, co jsem ještě nestihla zhodnotit
☼ Udělet rozhovor s Ediankou
☼ Konečně dodělám kulisy k novému komixu
Ještě bych chtěla upozornit, že lauidless ještě neposlala fotku modelky do prvního kola!!! Prosím pošli fotku do dnešního odpoledne, nebo tě vyškrtnu ze soutěže!!!
Mějte se krásně, užívejte si prázdnin a přeji, aby se Vám nestalo to, co se stalo mně =o* =o).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tenhle blog?

Je skvělej! 61.5% (16)
Ano 15.4% (4)
Ne 15.4% (4)
Je příšernej! 7.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama