Moje Názory a Nálady

Ehm

24. června 2013 v 23:42 | Ressa
Je to dlouho co jsem sem psala.. Už za pár dní mám za sebou prvák, ale zdá se mi, že je to včera, co jsem se s těma úžasnejma osobnostmi z mojí třídy setkala... Teď už máme jednu čtvrtinu našeho společného času za sebou a já se neuvěřutelně těším na ty nadcházející tři roky.. Změnila jsem se.. Teda alespoň ostatní to říkají.. A když vidím, jak vyrostli ostatní, tak je asi i logické, že jsem se změnila i já... Neuvěřitelně moc pro mě začala znamenat hudba.. Ne že bych jí dříve neposlouchala, ale teď bez ní nevydržim ani hodinu:) I když chodím na ekonomickou střední, tak jsem znovu propadla kreslení.. Né že bych byla nějak dobrá, ale občas i poznáte co jsem chtěla nakreslit :D Další co se u mě posunulo vpřed, je můj vztah s bráchou.. Je docela komický, to psát teď, když jsme se před pár minutami poštěkali, ale mi se prostě milujeme:D... Neříkám, že jsem poslední dobou byla zrovna vzorová starší sestra, ale tak snažim se:).. Musim se taky s lítostí přiznat, že už tolik nečtu:/ Ne že by mě to nebavilo, ale nějak není čas:(.. Teď o prázdinách to snad napravim:D.. Navim co dál bych ještě mohla napsat :D Mám v hlavě strašně moc myšlenek, ale nevím jak začít.. Takže snad někdy jindy:)... Teď se mějte prdelky:)

Project X

24. října 2012 v 15:08 | Ressa
Kdo by neznal tenhle film? V této době už je málo těch, kteří ho neviděli.
Jak já bych chtěla zažít takovou párty ^_^. Ale tak kdo ne, žé?? :D
Jestli patříte mezi ty kteří ho ještě vážně neviděli, tak doporučuju. Nejenže uslyšíte libový songy, ale alespoň se podíváte na párty, kterou jestli zažijete, tak jste dítě šťastěny :)
P.S. Jestli vážně budete na něco takovýho pozvaní, tak mě prosíím prosím smutně koukám vemte sebou :P :)) :D

Jsem zpět;) (opět :D)

30. září 2012 v 12:21 | Ressa
Děcka tak mě máte zpátky :D
Co ty protáhlý obličeje? No táák, zas tak hrozný to tady se mnou nebude :D
Za ten skoro půlrok, co sem to tady nechala opuštěný, se stalo hrozně moc věcí :)
Chodím do nový školy, rekonstruujeme byt (tatínek zase něco vymyslel.. Už nikdy nechci mít cihly ze zdí v posteli -_- :D), dneska jdu poprvý do tanečních (já a šaty?? Hahaha :DD), nejspíš sem ztratila několik kámošů:(, ale alespoň že prázky byli mocný.. škoda že tak rychle utekli a že polovinu lidí co sem poznala asi už nikdy neuvidim :// :D
Teď jdu koumat jak si vyšehlit vlasy a přitom nikomu neublížit :D (vždycky mi je někdo žehlí :D sama ještě nikdy:P)
Chtěla jsem vám jenom oznámit, že opět přidávám novou rubriku:P

Narozeninové giveaway na COLOURFULLSIMS

20. května 2012 v 16:41 | Teea
Skvělí blog, komunikativní a vtipné autorky (hlavně Darkness :)... nic proti Kessy, ale nijak extra tě naznám :)).. teda ne že bych Darkness znala o něco víc :DD), originální dess a shmash příspěvky!!!!! :))
To všechno je colourfullsims.blog.cz.
Teď má blog narozky a probíhá na něm soutěž o ceny, tak se nebojte a přidejte se ;)... Darkness s Kessy moc nekoušou, tak se vážně nemáte čeho obávat ;D
(Ale nic neručim... :D)

Info. =o)

20. listopadu 2011 v 22:02 | Teea
Páni. Za deset dní to bude přesně měsíc, co jsem něco přidala. Trošku se mi ta aktivita vymiká z rukou, no snad se nesníží na ještě větší minimum a nebudu přidávat článek z půl rok. Ne, to snad ne.Teda pokud mě v tom nenecháte a budete tento blog navštěvovat a někdy necháte i nějaký komentář =o).

Exkluzivní fotky z natáčení HG

30. října 2011 v 15:00 | Teea
Jennifer Lawrence

Hurikán - Liam Hemsworth

30. října 2011 v 14:36 | Teea

Peeta Mellark - Josh Hutcherson ♥♥♥

29. října 2011 v 18:52 | Teea

Katniss Everdeenová - Jennifer Lawrence

29. října 2011 v 13:12 | Teea

Hunger Games ♥♥♥

29. října 2011 v 12:27 | Teea
Co bude povídat, pořád mám ten stejný problém a to najít si čas na blog. Nebudu se vám tady omlouvat a slibovat, že se to zlepší atd. Prostě a jednoduše - komu se to nelíbí, tak ať sem nechodí a komu je to líto, a má moje články alespoň tošku rád (haha =oD), tak se alespoň Vám omlouvám... Ale teď můžete skákat tři metry do vzduchu, protože od dalšího článku vás dělí jenom jedno kliknutí =o).... c.č.

Nestíhám, nestačím....

1. srpna 2011 v 11:26 | Teea
Omlouvám se, omlouvám se, prosím prosím odputtě mi!! =o) Poslední záznam o tom, že nejsem mrtvá, je z 18. července. Tou dobou, jsem byla, sakra! Já ani nevím, kde jsem byla! Ale od 25. do 29. jsem měla úplně nejlepší akci, co jsem zažila. Jmenovala se Krev/Crew. Takovej příměstskej tábor.... Poslední dobou nemám žádnej pojem o čase a vůbec nic nestíhám. Za chvíli jdu nějak... pryč a zítra jedu na chatu, kde NENÍ net! A to jsem se chtěla zase trošku zapojit do internetovýho světa... no nic. Každopádně se omlouvám a pádim zase pryč. Každopádně si na chatě napíšu nějaké články a až přijedu, tak je zveřejnim. Chci Vám toho tolik říct, ale prostě nestíhám. TAK ČAUWES =o)

(P.S. To je to tričko, o kterém jsem psala v článku Hele co mám nový =P (http://crazysmarties.blog.cz/1106/hele-co-mam-novy-p)

ŠvP 2011 Krkonoše - Fotky

16. července 2011 v 17:17 | Teea
Tak jsem vám slíbila nějaké ty fotky ze ŠvP v Krkonoších. Asi je budu přidávat postupně, protože je jich vážně hodně... Fotky budou jenom z přírody a MOŽNÁ, jenom opravdu MOŽNÁ budou nějaké se mnou a mojí třídou (+ sedmička a devítka =oD). Nechci tady totiž nějak odhalovat jejich totožnost, tak ještě uvidím =). Tak a teď opravdu jenom pár fotek:

Article...... after a long time

15. července 2011 v 2:50 | Teea
Tak konečně jsem tady. Ne, že bych tady nebyla, ale konečně se můžu blogu pořádně věnovat :). Jak jsem psala, tak jsem od 22.6.-27.6. byla v Anglii, potom jsem od 28.6.-8.7. byla v Chorvatsku a nakonec jsem od 9.7.-(23.7.) byla na táboře. A proč mám napsaný konec tábora v závorce? No, tak za prvý protože 23. ještě nebylo a za druhý zkončil tak trošku dřív :(. Taková krátká, ale zajímavá historka to je :D. A teď jsem se přemluvila napsat ji sem :P :).
Takže dejme tomu, že se to teď selé odehrává na táboře. Každou noc tam pršelo a byly brozná hromy s bleskama :(. Docela jsem se bála, abych pravdu řekla. Blízko chatko-stanů (? :D) byla řeka a ta se jednoho krázného dne pěkně zvíšila. No, od té doby jsme měli zakázáno přibližovat se k ní - minimálně jsme od ní mohli být pět metrů. No, ale teď to hlavní. Stalo se to předevčírem. Ne, vlastně předpředevčírem. Bylo mi nějak špatně a myslela jsem, že mi praskne hlava. Tak jsem to řekla zdravotnici. Ta zjistila, že mám pěknou teplotu, a že by bylo nelepší, kdyby jsem jela domů aby se to nezhoršilo a abych náhodou nedostala angínu :-(. Byla jsem ráda, protože já a tábory se nemáme rádi. Ale zároveň jsem byla smutná, protože jsem tam poznalo spoustu nový úžasných lidiček :-/. Samozřejmě už jsou přidaný na FB =D. No, ale to "komický" jsem ještě nenapsala. Tak jsem se teda vrátila domů. Samozřejmě, ža zase pršelo. Nevím jestli stejně, nebo víc, protože pozorovat to z balkónu je něco jiného, než "přímý" styk, jaký jsme s bouřkou měli na táboře. Každopádně jsem doufala, že se to brzo uklidní. No a včera večer ve zprávách, mluví reporter o několika táborech, které museli být evakuovány a zrušely. Tak koukám a poslouchám a nejednou se na obrazovce objeví jeden z našich vedoucích a mluví o způsovené škodě a o tom, že tábor se ruší. Za ním pobíhá banda děcek a sklízí a uklízí tábor. Bylo to neskutečný, S těma lidma, jsem se jeden den viděla a druhý den byly v televizi a balili stany :(. Bylo mi opravdu smutno :/. Já se na ten tábor chtěla vrátit, až přestanu mít teplotu okolo 38° :(. No a to je celý krátký, ale zajímavý příběh o tom, jak mi zase něco nevyšlo =o(.

New increment and News about the contest

19. června 2011 v 0:08 | Teea
V tomto článku se dozvíte dvě informace =o). Tak tady je první:
Mám úžasnou zprávu. No, asi je to dobrá zpráva hlavně pro mě, ale snad se vám bude taky líbit =o). Fotky toho překvapení budu hodně často přidávat a doufát, že se vám to bude líbit ;o). O tomhle "překvapením" vím už docela dlouho - sedm týdnů a čtyři dny =o). Pamatuju si to úplně přesně, protože 26. 5. 2011 se tohle překvápko narodilo =o). Nejdřív se jmenovalo Anděla, totom Trixi, ale teď se jmenuje Agháta - Agi a to už jí zůstane ;o). Chtěla jsem jí říkat Trixi, ale o jménu rozhodovala celá rodina =o(. Já jsem pro ni totiž chtěla anglické jméno, ale nevadí, alespoň je to A o koho vlastně jde?
Klik c.č. =o)

Hele co mám nový =P

5. června 2011 v 19:07 | Teea
Takže v Pátek jsem si zašla na nákupy. Původně jsem měla být jenom v C&A, ale protože jsem po babičce a tetě knihomolka, jsem si prostě musela zajít do Luxoru a Knižního klubu. Tak od začátku:

V Céáčku jsem si koupila akorát jedno šedivý tričko s úžasnou kočičkou a úžasný letní klobouk s bílými, modrými a zelenými pruhy.

Sakra

17. května 2011 v 22:40 | Teea
Sakra! Už zase! Taky se vám někdy stává, že se musíte učit na něco strašně moc důležitýho, ale místo toho jste na internetu nebo děláte nějakou úplně jinou činnost? Ne? Tak to jsem asi vadná =oD. Protže tohle se mi stává skoro pořád! A zrovna teď se mám učit na ajinu, protože mi hrozí trojka z ajiny! Coš je vela blbé, páč jsem v osmičce a jenom z tý zmr*aný ajiny mi vychází trojka! Jinak bych měla vyznamenání!! Kruci! Držte mi palce ať to vytáhnu alespoň na tu dvojku, protože na jedničku už to nedam! Do pytle! Já se to musim jít učit!! Mám toho dvě velký stránky a to CELÝ mám do zejtřka umět na zpaměť!! Pomoc! To nedam! Ach joo =o(. No jo. Ale je to moje blbost, že sedim, koukám na blogy jinných a přitom píšu na svůj blog, místo abych se učila na zítřejší ajinu! Tak já se běžim učit. Stejně to zkončí tak, že si řeknu: Tak na chvilku se můžu podívat. A pak tady budu otravovat až do půlnoci =oD. Ale já nesmim! Já se to chci naučit! Mně ajina jde! Jenom nemůžu sakra pochopit PROČ se musíme nazpaměť učit dvě stránky anglickýho textu o nějakym rybaření, oceánech a přepravě věcí přes oceány!! Je to prostě sprostě blbý téma a já dostanu kuli =o(. Ale já jí nesmim dostat! Já jí nechci dostat! Pomoc lidičky zlatý! Jak mám dostat do hlavy tolik věcí!? Prosím napište jak se učíte. Děkuju předem všem, co se odvážili přečíst tenhle článek =o). Já jsem vážně moc unavená, tak si nevšímejte chyb a nesmyslných vět.

Máj

1. května 2011 v 16:37 | Teea
Dneska je prvního května, nebo-li Máj. Je Svátek práce, ale nemyslím si, že by někdo dneska ochotně pracoval. Máte něco v Květnu? Můj bratrenec má zítra narozeniny (budou mu čtiži :D) a bráchá má nerozky desátýho (tomu bude osm). No jo, všichni nějak rychle rostou :D. Ale to jsem v tomhle článku nechtěla psát :).

Chtěla jsem se hlavně zeptat: Kdo viděl film Máj? Já jsem ho viděla asi minulý rok s rodiči a moc se mi líbil. Myslela jsem, že je to oblíbený film a tak mě zaskočilo, že ho většina naší třídy neviděla (učitelky taky ne :D). A proto doporučuju: Kdo ho neviděl, tak ať se podívá. Stojí to zato ;). Moc se mi líbilo obsazení. Hlavně Viléma a Jarmily ( Matěj Stropnický a Sandra Lehnartová, snad to je dobře :D ).

V úterý máme prezentovat kus Máje, tak vám ho zde napíšu:

Upozornení!!! Tyto verše si pamatuju, NIKDE jsem je neokopírovala!!!Kecy vypuštěné z mých úst

28. dubna 2011 v 15:36 | Teea
Tak jsem budu psát věci, které se mi staly, které chci aby se mi staly a které doufám, že se nestanou :D. Taky jsem budu psát různé postřehy, kterých si můj mozek všiml a taky moje názory na okolní svět. Nejspíš budete do téhle rubriky chodit minimálně, protože tady bude taky nejspíš minimálně článků. To víte, názory můj mozek jenom praská, ale kdykoliv ho pustím ven, tak hned ulítne :). Občas zkusim nějaký chytit, ale nic neslibuju :D.
 
 

Reklama